Spływ kajakowy rzeką Marózka
RekreAKCJA zaprasza mieszkańców i gości Gminy Stawiguda do uczestnictwa w III tegorocznym spływie kajakowym, który odbędzie się 31 lipca 2016 r. na rzece Marózka.
czytaj dalejRekreAKCJA zaprasza mieszkańców i gości Gminy Stawiguda do uczestnictwa w III tegorocznym spływie kajakowym, który odbędzie się 31 lipca 2016 r. na rzece Marózka.
czytaj dalejGra terenowa „Orientuj się!”, czyli rowerowe podchody w okolicach Stawigudy.
czytaj dalejGra terenowa „Orientuj się!”, czyli rowerowe podchody w okolicach Stawigudy.
czytaj dalejRekreAKCJA zaprasza mieszkańców i gości Gminy Stawiguda do uczestnictwa w II tegorocznym spływie kajakowym, który odbędzie się 17 lipca 2016 r. na rzece Marózka.
czytaj dalejZapraszamy na kolejną rodzinną wycieczkę rowerową, która odbędzie się w niedzielę 26 czerwca br. o godz. 10:30. Start w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2.
czytaj dalejPo raz kolejny zapraszamy na plener fotograficzny, który odbędzie się 24 czerwca br. Temat spotkania to "W poszukiwaniu zachodzącego słońca".
czytaj dalejWernisaż i rozdanie nagród XIII edycji Fotokonkursu „Warmińskie Klimaty 2021"
powrót do galeriiRekreAKCJA relacja z JOGI 2021
powrót do galeriiRekreAKCJA. Gościniec Niborski 2021
powrót do galeriiRekreAKCJA plener w Dorotowie 25.09.2021
powrót do galeriiRekreAKCJA. TRENING FUNKCJONALNY 2021
powrót do galeriiRelacja z wycieczki rowerowej z dnia 19.09.2021 Trasa: Bartąg-Gągławki-Ruś
powrót do galeriiRekreAKCJA Orientuj się! 2021
powrót do galeriiFOTOKONKURS "Warmińskie Klimaty 2017" II plener fotograficzny
powrót do galeriiRekreAKCJA 2017 Warsztaty łucznicze
powrót do galeriiRekreAKCJA 2017 Warsztaty łucznicze
powrót do galeriiRekreAKCJA 2017 Warsztaty łucznicze
powrót do galerii