Zapraszamy na spotkanie KLUBU PODRÓŻNIKA: AFRYKA- Maroko
Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych "Tomaszkowo" wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie KLUBU PODRÓŻNIKA.
Naszym gościem będzie Małgorzata Wiśniewska- Olsztynianka z urodzenia i zamiłowania. Przedstawi swoją relację z wyprawy zatytułowaną "Rowerem przez Maroko z Afryką Nowaka w tle".
Zawodowo zajmowała się przez 10 lat logistyką, reorganizacją serwisów i prowadzeniem projektów w międzynarodowej korporacji. Obecnie prowadzi firmę EQUILIBRO zajmującą się optymalizacją procesów organizacyjno-komunikacyjnych (www.wrownowadze.pl)
Uważa że, spełnianie swoich marzeń jest równie ważne jak spełnianie marzeń innych a szczególnie dzieci dlatego też, od kilku lat jest aktywnym wolontariuszem Olsztyńskiego Oddziału Fundacji Mam Marzenie.
Bardzo lubi Olsztyn i jego mieszkańców dlatego współorganizuje od 5 lat Olsztyński Festiwal Inspiracji i Rozwoju BabaFest (www.babafest.pl).
Prywatnie podróżuje po innych kontynentach Azji, Ameryce Centralnej czy Afryce ze szczególnym upodobaniem podróży na rowerze. Od zawsze w ciągłym ruchu zarażając innych pasją do kajakowania, rolkowania czy rowerowania daleko i blisko.
Więcej o jej podróżach możesz zobaczyć na jej stronie
http://www.podrozujebolubie.pl/
IV spotkanie KLUBU PODRÓŻNIKA/ AFRYKA- Maroko
- 28.01.2016 r. (czwartek)
- godz. 18:30
- ul. Żurawia 3 Tomaszkowo (Gmina Stawiguda)
- gość: Małgorzata Wiśniewska
- tytuł spotkania: "Rowerem przez Maroko z Afryką Nowaka w tle"
Do zobaczenia!