#
Strona główna

Projekt realizowany przez GOK Stawiguda,
we współpracy z Urzędem Gminy Stawiguda.

# #
Aktywny wypoczynek w gminie Stawiguda

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

RekreAKCJA- styczeń 2020/ Zapraszamy na bezpłatne zajęcia JOGI

2020-01-07 13:08:31

Serdecznie zapraszamy na zajęcia JOGI realizowane w ramach RekreAKCJI.

 

 

 

JOGA

Joga ma na celu wspieranie harmonijnego rozwoju człowieka. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które rozpoczynają swą przygodę z jogą, choć i osoby z doświadczeniem z pewnością znajdą na nich coś dla siebie. Ćwiczenia (asany) są dobrane tak, by każdy z uczestników mógł wynieść z nich jak najwięcej korzyści. Tu nie pędzimy, nie robimy nic na siłę, a każdą pozycję, zależnie od potrzeb możemy uprościć bądź utrudnić.

Joga okazuje się być zbawienna dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa. Wpływa pozytywnie na postawę ciała i wbrew obiegowym opiniom, to nie jest tylko rozciąganie. Każde zajęcia kończą się krótką relaksacją, która wycisza cały organizm i pozwala się odprężyć po samych ćwiczeniach, jak i po całym długim, intensywnym dniu.

 

Informacje:

- 20.01.2020 r. (poniedziałek)

- godz. 18:00

- sala Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie Budynek A (ul. Warszawska 5)

- uczestnictwo bezpłatne

- instruktorka- Agnieszka Jaruszewicz tel. 668 116 009

- zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a w każdy trzeci poniedziałek miesiąca zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w ramach RekreAKCJI.

 

Agnieszka Jaruszewicz- instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem. Uczestniczka wielu szkoleń specjalistycznych uprawniających do prowadzenia zajęć choreograficznych, dynamicznych, jak i tych typowo prozdrowotnych (pilates, zdrowe plecy itp.). Bierze udział w różnych projektach i dzięki temu współpracuje na stałe bądź czasowo ze szkołami, Domem Dziennego Pobytu w Olsztynku, Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Olsztynku, a także z hotelami.

Na zajęcia jogi, jako uczestnik, trafiła zanim jeszcze rozpoczęła pracę w fitnessie. Potem w 2012 r. została instruktorem Viniasa Power Jogi, a od trzech lat pracuje w nurcie jogi akademickiej, ukończyła szkolenie pod okiem prof. Janusza Szopy i uzyskała uprawnienia państwowe do prowadzenia hatha jogi. Nieprzerwanie od 12 lat pracuje z grupami w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności. W tej chwili zajmuje się głównie jogą i pracą z osobami starszymi. Dba o to, by na swoich zajęciach panowała przyjazna atmosfera i by każdy uczestnik czuł się na nich bezpiecznie i dobrze.

- uczestnictwo bezpłatne

ZAPRASZAMY!