#
Strona główna

Projekt realizowany przez GOK Stawiguda,
we współpracy z Urzędem Gminy Stawiguda.

# #
Aktywny wypoczynek w gminie Stawiguda

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
2019-08-24 10:00:00

Podchody rowerowe

czytaj dalej
25
26 27 28 29 30 31 1

Zapraszamy na Mikołajkowe Podsumowanie działań zrealizowanych w ramach RekreAKCJI w 2017 r.

2017-11-30 14:58:39

W piątek 15 grudnia br. o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie (ul. Leśna 2) odbędzie się Mikołajkowe PODSUMOWANIE działań zrealizowanych w ramach RekreAKCJI w 2017 r. oraz zaproszenie do nowych aktywności: KLUBU Szczęśliwego Człowieka oraz Kreatywnego Malucha.

 

Miło nam poinformować, że RekreAKCJA obchodzi 5 urodziny!

 

Ta inicjatywa ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku na ternie Gminy Stawiguda. W ramach tego działania przez cały rok organizowane są różne formy aktywności dedykowane szerokiemu gronu odbiorców.

 

- W tym roku mogliśmy wspólnie zadbać o kondycję fizyczną podczas niezwykle energetycznych zajęć FITNESS, wymagających TRENINGÓW FUNKCJONALNYCH oraz wprowadzonych pod koniec roku zajęć z SAMOOBRONY.

- Dzięki działaniom w KLUBIE PODRÓŻNIKA spotykaliśmy się wielokrotnie w świetlicy w Tomaszkowie i poznaliśmy podróżników- niejednokrotnie naszych sąsiadów, którzy zechcieli poświęcić swój czas i podzielić się swoimi zdjęciami i opowieściami o odwiedzonych zakątkach świata. Spotkaniom tym zawsze towarzyszyła kulinarna niespodzianka. Ponadto po raz kolejny odbyła się zabawa dla dzieci w KLUBIE małego PODRÓŻNIKA z licznymi zadaniami podróżniczymi.

- Wyruszyliśmy również w AUTOKAROWĄ PODRÓŻ PO WARMII Z PRZEWODNIKIEM i odwiedziliśmy Barczewo, Biskupiec, Łężany i Reszel.

- Podczas WYCIECZEK ROWEROWYCH i SPŁYWÓW KAJAKOWYCH poznaliśmy lepiej zróżnicowaną przyrodę gminy Stawiguda oraz okolic. Towarzyszący tym wydarzeniom przewodnicy PTTK dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą zarówno historyczną jak i przyrodniczą dotyczącą odwiedzanych terenów.

- Dzięki PLENEROM FOTOGRAFICZNYM podszlifowaliśmy nasze umiejętności co ułatwiło wykonanie dobrych zdjęć i zgłoszenie ich m.in. do corocznego KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Warmińskie Klimaty”.

- Od września br. ruszyły nowe zajęcia dedykowane najmłodszym w wieku od 2 do 5 lat realizowane pod nazwą Kreatywny Maluch.

- Kolejną nowością w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie są spotkania seniorów odbywające się pod hasłem KLUB Szczęśliwego Człowieka.

 

 

Na piątkowym spotkaniu odbędzie się:

- podsumowanie zrealizowanych wydarzeń wraz z fotoprezentacją,

- wręczenie podziękowań dla jednostek, które włączały się w realizację wydarzeń odbywających się w ramach RekreAKCJI,

- przedstawienie PLANÓW na rok 2018.

- Zaproszenie do nowych aktywności przygotowanych dla najmłodszych oraz seniorów.

- Twórcza zabawa animacyjna dla wszystkich uczestników

- Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku oraz Quizu z nagrodami.

 

Zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na terenie Gminy Stawiguda!

 

Projekt „RekreAKCJA- rozwój i promocja turystyki aktywnej w Gminie Stawiguda” dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów.


# # #