#
Strona główna

Projekt realizowany przez GOK Stawiguda,
we współpracy z Urzędem Gminy Stawiguda.

# #
Aktywny wypoczynek w gminie Stawiguda

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Zapraszamy na Mikołajkowe Podsumowanie działań zrealizowanych w ramach RekreAKCJI w 2016 r.

2016-11-29 13:49:30

W sobotę 10 grudnia br. o godzinie 12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie (ul. Leśna 2) odbędzie się Mikołajkowe PODSUMOWANIE działań zrealizowanych w ramach RekreAKCJI w 2016 r.

 

 

Miło nam poinformować, że RekreAKCJA obchodzi 4 urodziny!

Ta inicjatywa ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku na ternie Gminy Stawiguda. W ramach tego działania przez cały rok organizowane są różne formy aktywności dedykowane szerokiemu gronu odbiorców.

- W tym roku mogliśmy wspólnie zadbać o kondycję fizyczną podczas niezwykle energetycznych zajęć ZUMBA, wymagających TRENINGÓW FUNKCJONALNYCH oraz wprowadzonych pod koniec roku zajęć FITNESS.

- Dzięki działaniom w KLUBIE PODRÓŻNIKA spotykaliśmy się wielokrotnie w świetlicy w Tomaszkowie i poznaliśmy podróżników- niejednokrotnie naszych sąsiadów, którzy zechcieli poświęcić swój czas i podzielić się swoimi zdjęciami i opowieściami o odwiedzonych zakątkach świata. Spotkaniom tym zawsze towarzyszyła kulinarna niespodzianka. Ponadto po raz kolejny odbyła się zabawa dla dzieci w KLUBIE małego PODRÓŻNIKA z licznymi zadaniami podróżniczymi.

- Wyruszyliśmy również w AUTOKAROWĄ PODRÓŻ PO WARMII Z PRZEWODNIKIEM i odwiedziliśmy Lidzbark Warmiński, Frombork oraz Pieniężno.

- Podczas WYCIECZEK ROWEROWYCH i SPŁYWÓW KAJAKOWYCH poznaliśmy lepiej zróżnicowaną przyrodę gminy Stawiguda oraz okolic. Towarzyszący tym wydarzeniom przewodnicy PTTK dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą zarówno historyczną jak i przyrodniczą dotyczącą odwiedzanych terenów.

- Dzięki PLENEROM FOTOGRAFICZNYM podszlifowaliśmy nasze umiejętności co ułatwiło wykonanie dobrych zdjęć i zgłoszenie ich m.in. do corocznego KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO, który w tym roku rozszerzył swój zasięg i zmienił nazwę z „Wulpińskich Klimatów” na „Warmińskie Klimaty”.

- W tym roku Gmina Stawiguda po raz pierwszy uczestniczyła w Europejskim Tygodniu Sportu. Był to doskonały pretekst by zaprosić na to wydarzenie instruktorów, którzy na terenie gminy prowadzą zajęcia, bądź chcieliby wprowadzić nowe. Tym sposobem mieliśmy okazję uczestniczyć m.in. w zajęciach JOGI czy treningu ULTIMATE FRISBEE.

 

Na sobotnim spotkaniu odbędzie się:

- podsumowanie zrealizowanych wydarzeń wraz z fotoprezentacją,

- wręczenie podziękowań dla jednostek, które włączały się w realizację wydarzeń odbywających się w ramach RekreAKCJI,

- przedstawienie PLANÓW na rok 2017.

- Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku oraz upominków dla uczestników spotkania.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na terenie Gminy Stawiguda!